MUZYCZNY WEHIKUŁ CZASU

Już niebawem w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kątach Wrocławskich ruszy nowy cykl zajęć. Tym razem będą to spotkania z 🎷🪘🪗🎻 muzyką.

„Muzyczny Wehikuł Czasu” poprowadzi Iwona Leroch – muzyczka z wykształcenia (Akademia Muzyczna we Wrocławiu) i zamiłowania. Wraz z Operą Dolnośląską i Filharmonią Sudecką koncertowała w wielu krajach Europy.
Nam znana jest przede wszystkim z Zespołu Muzyki Polskiej MOKOSZA, który założyła wraz z mężem Piotrem. Zespół, który słyszymy i widzimy na naszych lokalnych imprezach, w 2019 roku został uhonorowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Odznaką Honorową 🥇 „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.
Teraz ta 😀 uśmiechnięta, sympatyczna osoba, chce zaszczepić miłość do muzyki klasycznej, sztuki, szeroko pojętej kultury w najmłodszych 👧🧒 mieszkańcach naszej gminy. Wehikuł zabierze uczestników w podróż patriotyczną do naszych korzeni – słowiańskich przodków i ich życia. Zapewne będzie to podróż niezwykła. 🙂