Muzeum Piastów Śląskich w Regionalnej Izbie Pamięci

W ubiegły czwartek do Regionalnej Izby Pamięci, w ramach przygotowań do wystawy stałej w nowym oddziale
Muzeum Piastów Śląskich – Muzeum Dziedzictwa i Kultury Kresów, przybyli dr Dariusz Byczkowski – dyrektor Muzeum Piastów Śląskich, Anna Techmańska – wicedyrektor, Małgorzata Młynarska – kierownik Działu Bibliotecznego, Hubert Tarka, odpowiedzialny za pozyskiwanie środków oraz dr Andrzej Peszko – pełnomocnik dyrektora ds. organizacji Muzeum Dziedzictwa i Kultury Kresów.

Mieliśmy okazję zaprezentować nasze zbiory i opowiedzieć o wystawie „Wspólne dziedzictwo. Od Kanth do Kątów Wrocławskich”. Dziękujemy za Państwa uznanie.