KONKURS SZAŁOWE NAKRYCIE GŁOWY

Zapraszamy dzieci w wieku 5-14 lat do udziału w KONKURSIE NA SZAŁOWE NAKRYCIE GŁOWY 👒🧢🎩
👒 przygotuj/ozdób nakrycie głowy z dowolnych materiałów i dowolną techniką
👒 zapisz się do 20 marca 2023 r. do godziny 9.00 na www.gokiskwr.pl w zakładce 'zapisy na wydarzenia’
👒 przyjdź do Gokis Kąty Wrocławskie 25 marca 2023 r., zaprezentuj swoje nakrycie głowy!
Czekają nagrody: gry rodzinne, gadżety GOKiS, dyplomy i mini sesje zdjęciowe!!!

A oto nasze jury:
❤️ Hanna Jurowska-Kępa
Lokalna artystka, która maluje akwarelą i zajmuje się rzeźbami z papieru mache. Od 2004 roku właścicielka autorskiej galerii RUDA MYSZA. Fotografie z rzeźbami artystki ilustrowały dwie książki autorstwa Iwony Gajdy.
❤️ Danusia Kurzawska-Sadowska
Absolwentka Wyższego Studium Fotografii AFA we Wrocławiu oraz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na wydziale grafiki. Fotograf Polskich zawodników jeździectwa westernowego. Laureatka Przeglądów fotograficznych oraz wystaw indywidualnych i grupowych. Poza fotografią robi prace artystyczne z różnych dziedzin sztuki.