Spotkanie autorskie ze Sławkiem Gortychem

Już 18 maja o ⌚️ godzinie 18.00 zapraszamy wraz z Aglomeracja Wrocławska na kolejne fantastyczne spotkanie ✍️ autorskie.

Tym razem naszym gościem będzie Sławek Gortych Zagubiony w Karkonoszach , który swoim debiutem – książką 📖 „Schronisko, które przestało istnieć” mocno wkroczył na literacką scenę. Czytając jego powieści, czytelnik nie tylko jest ciekawy losów bohaterów, ale nabiera ochoty na wypad 🗻 w Karkonosze…do tej magicznej, nieco tajemniczej krainy.
Na spotkaniu będzie możliwość zakupu książek autora, także najnowszej „Schronisko, które przetrwało”.
Po spotkaniu zapraszamy na poczęstunek, który przygotują dla nas nasi sąsiedzi z naprzeciwka – Bistro w Siodle 🥰
Będzie i kulturalnie i smacznie😃
Czekamy na Was !