Muzyczne podróże z biblioteką

We wtorek 9 maja📆 odbyły się tradycyjnie w naszej bibliotece zajęcia muzyczne z cyklu „Muzyczny Wehikuł Czasu”🎼.

Pani Iwona Leroch zaprezentowała następujące utwory: „Słoń” oraz „Ptaszarnia” – Camila Saint – Saensa, „Badinerie” J.S. Bacha, „Czerwone jabłuszko” – polska pieśń ludowa oraz „Walc Kwiatów” – Piotra Czajkowskiego.
Dzieci 👨‍👩‍👧‍👦 wraz z rodzicami miały okazję wysłuchać również Koncert na klarnet Wolfganga Amadeusza Mozarta. Atrakcją była także prezentacja klarnetu oraz fletu. Oprócz wspomnianych już instrumentów uczestnicy wysłuchali dźwięków tamburyna, bębenka,🥁 marakasów oraz drewnianej żaby zwanej guiro .
Jak zawsze było wesoło, skocznie i muzycznie. Zapraszamy na kolejną podróż Muzycznym Wehikułem Czasu, która odbędzie się 6 czerwca o 17.00. 🥰