Spotkanie autorskie ze Sławkiem Gortychem – Biblioteka w Kątach Wrocławskich

W miniony czwartek odbył się wyjątkowy wieczór autorski – potrójny pierwszy raz 😉
📚 po raz pierwszy był u nas pan Sławek Gortych – Zagubiony w Karkonoszach przesympatyczny autor poczytnych thrillerów.
📚 po raz pierwszy spotkanie prowadziła nasza nowa bibliotekarka – pani Kasia Bałacińska-Bernady 🧐
📚 po raz pierwszy nakarmili nas nasi sąsiedzi – Bistro w Siodle 🏍
i wiecie co ta mieszanka z góry była skazana na…SuKcEs 🥰
Sensacja, dramaturgia, szemrane interesy, zagadka, skarb i miłość, a to wszystko w cieniu naszych przepięknych Karkonoszy ⛰. Pan Sławek swoją osobą i przybliżeniem twórczości zachwycił blisko 50 uczestników wczorajszego spotkania 🤓. Po książki i dedykacje ustawiła się spora kolejka czytelników. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie.