Dzień Przyjaciela w Bibliotece

W dniu wczorajszym odbyły się ostatnie przed wakacjami zajęcia z cyklu „Kreatywne Wtorki”. Naszym tematem było bardzo przyjemne święto – „Dzień przyjaciela”. Na podstawie wiersza A. Frączek pt. „Mój przyjaciel” wspólnie omówiliśmy sobie, kogo można nazwać przyjacielem? Jakie cechy powinien mieć przyjaciel? I Kto oprócz drugiego człowieka może być naszym przyjaciele? I to ostatnie pytanie było naszą motywacją do wykonania pracy plastycznej. Ponieważ większość dzieci odpowiedziała, że może być to np. pies, w związku z tym wykonaliśmy pieski-pacynki z papieru. Wszystkim uczestnikom życzymy wspaniałych wakacji i do zobaczenia.