Europejskie Dni Dziedzictwa

Tegoroczne dni Dziedzictwa odbywają się pod hasłem „Żywe Dziedzictwo. Tradycje od pokoleń”, a my już po raz drugi mamy przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty:

9 września o godz. 15.00 zapraszamy do Regionalnej Izby Pamięci w Kątach Wrocławskich na teatrzyk z walizki „Legenda o Piotrze Włostowicu” oraz warsztaty kukiełkowe. Zajęcia poprowadzi Małgosia Hercuń z Kraszowickiej Zagrody. Obowiązują zapisy: izba.pamieci@gokiskwr.pl. Wstęp wolny. Warsztaty skierowane są do dzieci powyżej 8. roku życia.

16 września o godz. 11.00 odbędzie się spacer po Kątach Wrocławskich „Śladami dawnych mieszkańców”. Wstęp wolny. Start spaceru: plac przed GOKiS w Kątach Wr. ul. Zwycięstwa 23.. Szacowany czas trwania spaceru:2,5 h.