KONCERT PORANEK MUZYCZNY

Zapraszamy serdecznie na kolejną odsłonę koncertu PORANEK MUZYCZNY adresowanego do dzieci (wraz z opiekunami) i młodzieży. Koncert odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich w niedzielę, 22 października 2023 o godz. 11.30. Wykonawcą będzie Zespół Muzyki Polskiej MOKOSZA. Podczas koncertu wysłuchamy nowego repertuaru oraz poznamy brzmienie instrumentów „na żywo”, a także usłyszymy wiele informacji o muzyce, kompozytorach, polskiej sztuce ludowej (przede wszystkim muzycznej), polskich tańcach narodowych, historii Polski oraz o naszych słowiańskich korzeniach. Podczas tej artystycznej imprezy poznamy również koncertowy savoir vivre oraz różne pojęcia muzyczne.