Spotkanie autorskie z Magdaleną Zarębską w kąteckiej bibliotece

Środowe przedpołudnie spędziliśmy w doborowym towarzystwie!
Odwiedziła nas (po raz kolejny!) pani Magdalena Zarębska, autorka  książek dla dzieci i młodzieży m.in. „Wakacje u dziadków”, „Ciotka”, „Kaktus na parapecie”. Tym razem przedstawiła trzem grupom przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 1 w Kątach Wrocławskich – Liskom, Malinkom i Stokrotkom – swoją książkę „Borys i Zajączki”. Historia opowiada o dwóch siostrach Magdzie i Patrycji oraz o Borysie – kucu szetlandzkim. Pani Magdalena opowiedziała co nieco o tych uroczych  zwierzętach (o wiele mniejszych od koni), ale także przeprowadziła wyścigi konne z przeszkodami, widzami i zwycięzcami! Przedstawiła też kuca rasy falabella, który pracuje jako… kuc przewodnik. Na koniec dzieciaki zaproszone zostały do kalambury z emocjami. Ależ było zabawnie!
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą wizytę!