JARMARK BOŻONARODZENIOWY

W weekend 16 i 17 grudnia zaplanujcie wizytę na Jarmarku Bożonarodzeniowym ! Oprócz świątecznych występów artystycznych przygotowaliśmy mnóstwo bezpłatnych atrakcji: zjeżdżalnia Snowtubing, wizyta Alpak, Szczudlarki, świąteczne ścianki do zdjęć oraz piniata, a także zabawy i konkursy z nagrodami 🙂 Na stoiskach będziecie mogli kupić produkty spożywcze tj. domowe przetwory, wędzonki, ciasta, pierniki, pierogi, uszka, podpłomyki, soki, konfitury, naturalne miody, gorącą czekoladę, grzane wino z lokalnej winnicy oraz kawę z lokalnej palarni. Znajdziecie również świąteczne dekoracje i pomysły na prezenty tj. stroiki, bombki, ręcznie szyte lalki, świece sojowe, naturalne kosmetyki, szklane figurki, biżuterię z kamieni naturalnych i wiele innych. W sobotę będzie z nami kącka Biblioteka z kiermaszem książek i aromatyczną herbatką. Do zobaczenia !