Lekcja biblioteczna dla przedszkolaków

Środowy mroźny poranek nie pokrzyżował planów grupie Motylków z przedszkola Tęcza, które mimo chłodu odwiedziły naszą bibliotekę. Podczas pierwszej w tym roku lekcji bibliotecznej  dzieci wysłuchały książeczki pt. „Liczypieski” Ewy Kozyry- Pawlak. Następnie nadawały imiona głównym bohaterom książki oraz poćwiczyły liczenie do 10. Dzielne przedszkolaki wspaniale sobie poradziły z tym zadaniem. Dodatkowo, pod czujnym okiem prowadzącej zajęcia pani Iwony, wykonały różnego rodzaju obrazki za pomocą papieru kolorowego, kleju, nożyczek i kredek. A na koniec nie zabrakło oczywiście wspólnego oglądania książeczek. Dziękujemy za miłą wizytę.