Muminki i Walentynki na Poniedziałkowych Poczytajkach

Poniedziałkowe Poczytajki cieszą się powodzeniem wśród najmłodszych czytelników biblioteki.

W ubiegłym tygodniu, na przedwalentynkowych zajęciach dzieci dowiedziały się co można robić najmocniej na świecie. Przekonały się że można się ściskać, przytulać, całować, tarmosić i kochać, właśnie NAJMOCNIEJ NA ŚWIECIE, tak ja w książce Trish Cooke. Stworzyły personalizowane, walentynkowe serduszka, które mogły podarować swoim najbliższym.

A w dniu wczorajszym za sprawią książki pt. „Muminek i urodzinowy guzik” dzieci przeniosły  się do świata Muminków. Wysłuchały opowiadania, w którym główny bohater, w dniu swoich urodzin, martwi się, że wszyscy o nim zapomnieli. Nie wiedział jednak, że czekała na niego niespodzianka, w jego domu, dlatego domek Muminka był pracą plastyczną dzieci.

Spójrzcie na relacje z naszych zajęć.