LoKaLsi w BibLioTeCe – spotkanie z Alicją Koluśniewską

Piątkowe spotkanie z poetką, działaczką społeczną panią Alicją Koluśniewską otworzyło nasz nowy cykl: LoKaLsi w BibLioTeCe 🥰
Pani Alicja w rozmowie również z Alicją 🙂 odpowiadała o swoim życiu, twórczości oraz o działalności na rzecz mieszkańców Kątów Wrocławskich 🙂. Jej poezja nawiązuje do ulotności życia, przemijania, piękna przyrody, otaczającego nas świata. Wzruszającym momentem spotkania było przeczytanie wybranych, ulubionych wierszy przez autorkę.
Dziękujemy wszystkim za przybycie 💚
A korzystając z okazji zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu: LoKaLsi w BibLioTeCe tym razem w bibliotece w Smolcu 7 czerwca odbędzie się finisaż wystawy prac Mai Mazurek 🥰. Serdecznie zapraszamy.