FESTIWAL 4 ŻYWIOŁÓW

Wraz ze Stowarzyszeniem Lider A4 zapraszamy wszystkich na coroczny  🌺 FESTIWAL 4 ŻYWIOŁÓW 🌺, który odbędzie się w dniu 29.06.2024r. (sobota) na parkingu oraz terenie zielonym przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich ❗️
START o godzinie 14:00 ❗️
W tym szczególnym dniu zaprezentują się lokalni producenci oraz rękodzielnicy z gmin członkowskich: Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Siechnice, Żórawina i Domaniów.
Na scenie wystąpią lokalni muzycy:
🎶 Zespół Pieśni i Tańca Ludowego ,,HANKA”
🎶 Zespół Ludowy Sołtysów DYSZKANT
🎶 Duet ,,dwóch muzycznie zakręconych” TADEK i KAZIK
🎶 Zespół Muzyki Polskiej MOKOSZA
🎶 Zespół OBIEREK
🎶 WIKTORIA PAPROCKA
🎶 ORKIESTRA OSP Domaniów
🎶 RED DYWAN
Najmłodszych uczestników wydarzenia Stowarzyszenie Lider A4 zaprasza do strefy zabaw, w której zaplanowali wiele atrakcji oraz gier zręcznościowych 🤩. Nie zabraknie również dobrych przekąsek w strefie gastronomicznej 🥟🍟🍦🍭.