Literatura skandynawska podczas DKK w Smolcu

Dyskusyjny Klub Książki w Smolcu ma się świetnie i stale się powiększa. Mamy w naszych szeregach już osiem osób i choć nie wszyscy byli obecni w minioną sobotę, to jednak usprawiedliwieni, bo przecież rozpoczęły się wakacje .

Dyskusja wrzała. Zgromadziliśmy się, by omówić nominowaną do najważniejszych nagród skandynawskich powieść Niny Waha pt. „Testament”. Polifoniczna opowieść o wielodzietnej rodzinie to piękna, ale również mroczna historia. Zagłębiliśmy się w jej treści, przytaczając przeróżne myśli i cytaty. Wiele z nich jest wyjątkowych .

Kolejne spotkanie we wrześniu. Odpoczywajcie zatem i do zobaczenia w bibliotece w Smolcu.